O nás

Úžasné košíky, keramika, drevo, prútie

... pohodlne, bezpečne a príjemne...vitajte v úžasnom svete doplnkov bývania z prírodných materiálov.

Umiestnenie budovy, rozloženie nábytku, použitie materiálov a farieb, to všetko má vplyv na harmonické, energetizujúce a pozitívne prostredie v našom domove. Alebo aj naopak, výberom nevhodných doplnkov môžeme vytvoriť priestor v disharmónii s vonkajším svetom, negatívne pôsobiaci na domácich obyvateľov. Toto prastaré poznanie nám zanechali naši múdri predkovia. Všetko so všetkým súvisí, nič neexistuje izolovane. Každá vec, každý živý tvor, každá myšlienka a každý pocit sú vo vzťahu ku všetkému ostatnému.

Pomôžeme vám vytvoriť, ponukou vhodných nami vytvorených prírodných doplnkov, vo vašom živote vyvážený, príjemný priestor. Bude sa vám v ňom dobre bývať, v celkovej harmónii so svetom, s blízkym okolím. 

Sme začínajúci rodinný podnik s netradičnými nápadmi a inovatívnymi myšlienkami. Prírodné materiály sú pre nás výzvou dokázať spojiť kreativitu, netradičný dizajn a kvalitu v košikárskom remesle, pri tvorbe predmetov z keramiky a z dreva.

Snažíme sa chápať požiadavky klientov a poradiť im rôzne  úpravy v interiéroch,  zoradení  a  orientáciu nami vyrobených  predmetov v obytných miestnostiach  za  účelom  dosiahnutia  harmónie života. Profesionálny prístup ku každému zákazníkovi je pre nás samozrejmosťou

V oblasti internetového obchodu a služieb  neustále sledujeme aktuálne trendy bytového dizajnu z prírodných materiálov u nás i v zahraničí a tomu prispôsobujeme ponuku nami vyrobených predmetov. Pokiaľ by ste sa zamysleli nad uvedenými názvami produktov - sú zo zvieracieho kalendára pre mačky a psov, bytostí, ktoré sú našimi vernými spoločníkmi.

Náš široký sortiment produktov je zárukou kvality a výhodnej ceny.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.